Key Words
z w dla na do wayne state university pomoc serwera komputerów wydziałów
 
Alternate Languages
English
 
Similar Resumes

Charles Plater - Resume

18656 Lennane, Redford, MI 48240

Cel

  • Aby korzystać z mojego wcześniejszego doświadczenia w sprzedaży lub technicznego wsparcia edukacyjnego pozycji.

Historia zatrudnienia

07/01 - obecnie

Wayne State University

Detroit, MI

Lead Technical Applications Analyst

  • Odpowiedzialny za bieżące administrowanie email University i WWW. Przyczyniła się do zwiększenia liczby wydziałów uniwersyteckich z witryn umieszczonych na centralnym serwerze. Pracował w dziale marketingu portalu i wdrożenie systemu zarządzania treścią na centralnym serwerze uniwersyteckim. Zaprojektowany i wdrożony aplikacji web hosting środowiska dla wydziałów uniwersyteckich. Opracowała szereg WebObjects aplikacji do zbierania danych i do innych celów. Assisted z wykonania Zimbra serwery poczty elektronicznej i migracji z serwerów Mirapoint e-mail.

Date Range

Company Name

City, ST

Job Title

  • I did something fantastic!

06/00 - 07/01

Commerce One

Dearborn, Michigan

Doradca Techniczny

  • Członek zespołu administratorów systemu odpowiedzialnych za utrzymanie i wspieranie wewnętrznej i business-to-business serwerów dla Ford Motor Company. Skonfigurowane serwery www, dodał użytkowników oraz wykonuje inne bieżące zadania systemu dzień administracji. Opracowała kilka skryptów Perla uproszczenie rutynowych zadań.

10/97 - 6 / 00

Wayne State University

Detroit, MI

Systems Analyst

  • Primary kontakt wsparcia technicznego dla systemów UNIX na kampusie, koncentrując się na Solaris / SunOS. Wynegocjowały i podawać roku umowy licencyjnej z witryny firmy Sun Microsystems, Inc System administratora serwera departamentów i wydziałów serwera e-mail. Pomoc w rozwoju i produkcji CD dziedzinie oprogramowania do dystrybucji dla studentów, wykładowców i pracowników. Pomoc w rozwoju kampusu szeroki serwera e-mail. Pomoc w promowaniu Macintosh na Campus poprzez seminaria i prezentacje.

10/96 - 11/97

Wayne State University

Detroit, MI

Aplikacje specjalistyczne / Laboratorium Danych

  • Nadzorowane codzienną eksploatację dwóch laboratoriach, w tym zarządzanie serwerem IntraNetWare plików Novell i planowanie i nadzór nad ok. 25 czasu asystentów część studentów. Również podawać Linux serwer stron internetowych, laboratorium i ftp dystrybucji oprogramowania. Podanie migracji z NetWare 3.12 do IntraNetWare i Microsoft Windows 3.11 dla Windows 95. Opracowane strategie bezpieczeństwa w celu zabezpieczenia komputerów laboratorium z patronem manipulacjom.

08/93 - 10/96

Wayne State University

Detroit, MI

Konsultant Student / Student Lab Assistant

  • Udostępnione wsparcie telefoniczne dla studentów, wykładowców i pracowników WSU. Zajmuje się instalacją i konfiguracją sieci. Pod warunkiem, obsługuje połączenia Dial-in użytkowników systemów mainframe uczelni. Pomógł patronów z różnych produktów oprogramowania Microsoft oraz platform Macintosh. Wnioski zawarte: MS Word, Word Perfect, Lotus 123, itp. rozwinięte umiejętności ludzkich relacji poprzez bieżące współdziałanie dzień patronów. Przedmiotem komunikacji strategii politycznych, podział kont studenckich.

09/94 - 10/96

Apple Computer, Inc

Southfield, MI

Student Przedstawiciel

  • Nagłośnione komputerów Apple i akcesoria dla studentów i wykładowców na WSU. Pomagał w promocji i relacji z klientami. Studiował specyfikacji obecne modele komputerów Macintosh i jak wspierać ich potencjalnych nabywców.

Edukacja

1999

Wayne State University

Detroit, MI

Bachelor of Science in Computer Science

2001

Mirapoint Certified Engineer Szkolenia

Sunnyvale, CA

Mirapoint Inc

  • Świadczone zaawansowane zrozumienia różnych administracji Mirapoint i interfejsy programowania. Określono procedury rozwiązywania problemów i technik diagnostyki.